Салоніки

Місто Салоніки – столиця грецької Македонії. У його зовнішності відображена бурхлива історія цього краю: на протязі століть його господарями були римляни, візантійці, турки-османи. Всі вони зробили свій внесок у культурний розвиток міста.
Місто назване на честь молодої красуні Фессалоніки, зведеної сестри Олександра Македонського і дружини македонського царя Кассандра, який заснував це місто в 315 році до н.е. З 170 року до н.е. місто стає столицею римської провінції Македонії. У V столітті тут будуються перші християнські церкви. В середні віки сюди приходять сарацини, нормани, а також турки-османи. Під час Другої світової війни місто захоплено фашистськими військами і було знищено 50 тисяч місцевих жителів-євреїв. У 1997 році Салоніки були обрані культурною столицею Європи.

Салоніки відомі як унікальний музей візантійського мистецтва під відкритим небом. Місто налічує безліч цікавих історичних пам’яток. Особливо цікаві гробниця царя Філіппа (батька Олександра Македонського) з золотими саркофагами, цінної начинням і зброєю, а також розкопки давньої Пелли – першої столиці Македонського царства. З села Літохорон в околицях Салонік починається маршрут сходження на гору Олімп.
Туристів тут чекають незабутні розваги, заняття дайвінгом, серфінгом і підводними зануреннями з аквалангом, а діти будуть у захваті від кожного з чотирьох аквапарків, де їх чекають різноманітні захоплюючі атракціони, водні гірки та басейни з штучними хвилями.
Салоніки – центр інтелектуального та мистецького життя сучасної Греції. Щорічно восени тут проходить Міжнародний Салоникский кінофестиваль. Тут можна відвідати безліч різноманітних виставок, сходити в музеї, театри.


У Салоніках величезний вибір магазинів, ресторанів, кафе і дискотек. Найдорожчі бутіки розташовані на вулиці Ціміску. Найбільший вибір розважальних закладів в районі, збереженому в стилі XVIII-IX ст., Лададіка.

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×