Втрачений, залишений та забутий, багаж

У разі втрати або забуття багажу чи інших особистих речей, при зверненні з проханням щодо їх видачі, необхідно довести своє право власності на них. Це можливо шляхом письмового опису точних прикмет речей та їх вмісту, або наданням ключів до замків, якщо речі замикаються (з пересвідченням у тому, що це дійсно ключі від цих замків).

Якщо ваші речі зберігаються на станції, де вони були знайдені, ви можете їх отримати відразу по пред’явленню документів, що підтверджують особу.

Якщо загублені чи забуті речі виявляють на станції або у поїзді, який прибув до кінцевого пункту, або на прилеглому до станції перегоні, їх заносять до облікової книги і передають начальнику станції. На речі кріпиться ярлик із зазначенням відповідної станції і порядкового номеру. На такі речі, як наприклад, чемодан, накладаються пломби або печатки. Перед цим речі розкривають в присутності представника правоохоронних органів, про що складається окремий акт з описом речей. Копія опису видається особі, яка знайшла речі.

Речі, залишені у поїздах на шляху прямування, передаються начальником поїзда разом з актом під розписку начальнику станції кінцевого пункту прямування цього поїзда. 

Якщо ви вийшли з вагону на шляху прямування поїзда і виявили, що забули багаж, потрібно відразу звернутися до начальника станції чи вокзалу. Він повинен подати службову телеграму начальнику поїзда або начальнику станції на шляху прямування поїзда, де є можливість зняти речі черговим по вокзалу. У телеграмі вказуються номер вагона і вашого місця, опис забутих речей і вимога про перевезення їх до зазначеної вами станції. 

При одержанні речей ви сплачуєте вартість зберігання, упакування, перевезення чи інших застосованих послуг, відповідно до встановлених тарифів, а також заповнюєте розписку про одержання багажу в довільній формі із зазначенням постійного місця проживання, серії та номера паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. 

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×