о. Крит

острів Крит – найбільший грецький острів, батьківщина Зевса і туристичний центр Середземномор’я. Саме тут зародилася одна з найдавніших цивілізацій – мінойська. Поки археологи займаються розкопками палаців, збудованих ще за царя Міноса, туристи оглядають руїни Кносского лабіринту, де за переказами жило давньогрецьке чудовисько Мінотавр.

На Криті затишно себе почуватимуть і любителі екскурсійного відпочинку, і ті, хто приїхав на сонячний острів зарядитися енергією і просто повалятися на піску. Тут чарівне синьо-зелене море, яскраве сонце і відмінні пляжі. Є пальми, гори і ущелини. Жителі Криту завжди доброзичливі і гостинні. Із задоволенням нагодують вас досхочу, навчать танцювати сіртакі і жити правильно – розмірено і неквапливо.

4 основні частини острова: Іраліон, Лассіті, Ретімно і Ханья.

Іракліон – центральна і найрізноманітніша область Криту. До наших днів дійшло безліч пам’яток: храмів, фортець і фонтанів. У Іракліоні знаходяться 3 мінойских палаца, в тому числі знаменитий Кносс з лабіринтом Мінотавра. Знахідки мінойської епохи зберігає великий Археологічний музей.

Ретімно називають «душею острова». Область зберегла свій старий вигляд: бруковані вулиці, стародавні церкви і мечеті, черепичні дахи. У цій частині Криту туристів найбільше. Крім неймовірних видів, їх приваблюють гірські ущелини і печери, долини і красиві пляжі.

Лассіті – східна область Криту. З північного боку її омиває Крітське море, з південної – Лівійське. На заході ця частина перетинається з Іракліон. Лассіті – найбільш сонячний і, мабуть, найдорожчий район острова. Тут розташувалися кращі курорти з чудовими пляжами і фешенебельними готелями. Столиця Лассіті – Агіос Ніколаос. У східній частині Лассіті знаходиться райський пляж «Ваі».

Ханья – західна, найзеленіша частина Криту. Тут є все для насиченого відпочинку: неймовірні пейзажі, стародавні вулички, архітектурні та природні пам’ятки, різноманітне культурне життя. У цій області розкинулися Білі гори, 12 ущелин і наймасштабніший європейський каньйон – самарійський. На південь від Білих гір розташувався невеличкий район Сфакії, відомий своїми дикими порожніми пляжами.Північний Захід Ханьї – це в першу чергу рожеві піски Елафонісі.

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×