Марса-Алам

Марса-Алам найпівденніший та найновіший курорт Єгипту, який розташовується на березі Червоного моря. Для відпочинку, цей курорт привабливий завдяки своєму сухому клімату і теплому Червоному морю.

Цей курорт ідеально підходить туристам, які цікавляться підводним світом і займаються дайвінгом. У Марса Аламі ось уже 10 років є найбільший дайвінг-центр, який приваблює сюди туристів з усього світу, як професіоналів, так і початківців, готових пройти курс навчання підводному плаванню будь-якого рівня складності під керівництвом досвідченого інструктора.
Рифи Марса Алам – головне надбання курорту.


Дельфіновий будиночок (Dolphins House) – великий риф у формі зігнутої підкови, на дні ростуть водорості, що не зустрічаються в інших місцях. Біля цього рифу можна зустріти зграї дельфінів.
В районі рифу Абу Головата (Abu Galawa), розташованого на мілководді, знаходяться залишки стародавнього затонулого корабля.
Любителі екзотики можуть з’їздити в район рифу Забаргад і зробити занурення в нічний час доби. Максимальна глибина цього рифу 25 метрів, зате тут можна побачити унікальні корали зеленого кольору, рибу-крокодил і восьминогів.
Ельфінстоун (Elfinstone) – великий ізольований риф в 24 км на північ від Марса Алам. Цей риф вважається одним з кращих місць “стінового” дайвінгу. Він багатий морською фауною, на ньому представлені всі сімейства коралових риб і великі хижаки, в тому числі акули, Барракуда, скати. До рифу постійно підходять зграї дельфінів, великі черепахи.


Також поблизу від Марса Алам є цікаві пам’ятки, наприклад: в 145 кілометрах на південь від Марса Алам, в пустелі, знаходиться Гробниця Саяда аш-Шазле, великого суфійського правителя XIII століття. Його гробниця була відновлена на початку XX століття. З Марса Алам можна поїхати на Асуанське водосховище, на території якого знаходиться кілька десятків пам’ятників історії Стародавнього Єгипту.


Важливо пам’ятати, що віддаленість Марса Алам від галасливих міських розваг сприяє спокійному відпочинку. На вулицях містечка Ви зможете знайти затишні місцеві кафе і ресторани з неперевершеною місцевою кухнею.

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×