Класифікація пасажирських поїздів

Мінінфраструктури затвердило нову класифікацію пасажирських поїздів залежно від рівня комфорту та сервісу.

Згідно з ним, вводиться категорія потягів “Інтерсіті +” (ІС +) – це денний швидкісний поїзд, що курсує у прямому сполученні зі швидкістю 90 км/год і більше при допустимій швидкості до 200 км/год і має вагони з місцями для сидіння 1-го і 2-го класу.

Відмінністю категорії “Інтерсіті” (ІС) є менша швидкість – 80-160 км/год і можливість включення вагонів 3-го класу.

Ще меншу швидкість – 70-140 км/год мають “Регіональні експреси” (РЕ), у яких крім вагонів з місцями для сидіння 2-го і 3-го класу можуть включатися вагони 1-го класу.

Звичайний “Регіональний поїзд” (P) – це також денний швидкий поїзд, але він курсує зі швидкістю 50-140 км/год з вагонами 2-го і 3-го класу. Крім денних поїздів у класифікації окремо виділені нічні: “Нічний експрес (НЕ) – швидкість 70-200 км/год з вагонами РІЦ, СВ і купейними, “Нічний швидкий “(НШ) – 50-140 км/год з вагонами СВ, купейними і плацкартними і “Нічний пасажирський” (НП) – швидкість до 50 км/год при допустимій швидкості до 140 км/год з купейними і плацкартними вагонами з можливістю включення вагонів СВ.

Нарешті, в класифікацію включені також “Приміський потяг” (П) і “Міський поїзд” (М). Кожен тип поїзда матиме індивідуальну емблему (символіку) і однотипне оформлення складу, відзначається в повідомленні. На вагони, які включені до складу поїзда, у визначених місцях буде нанесено піктограми для ідентифікації пасажирами типу поїзда, категорії вагона та послуг, які надаються. Піктограмамипозначаються: місця для сидіння та клас вагона; спальні місця та категорія вагона; місця для пасажирів з дітьми; заборона паління; вагон-ресторан; вагон-бар; кондиціювання повітря; вагон з місцями для перевезення велосипедів; вагон з купе для перевезення пасажирів-інвалідів; вагон з наданням послуг WiFi-інтернету. У повідомленні відсутня інформація про те, як буде відрізнятися вартість квитків залежно від категорії поїзда.

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×