Індія має намір спростити візові процедури

21 тисяча туристів з України відвідали в 2016-му Індію. З них близько 18 тисяч приїхали в цю країну за спрощеною процедурою, яка передбачає отримання візи по прибуттю (будь-який бажаючий може отримати її, якщо їде на термін, що не перевищує 30 днів). І тільки три тисячі українців зверталися за візами по спеціальні потреби в індійське посольство.

Пушкар - одне з найдавніших міст Індії

Про це у відповідь на питання Turprofi.com.ua розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. Він пояснив, що процедура отримання віз по прибуттю дуже проста: туристові лише потрібно заповнити на веб-сайті форму, роздрукувати її і взяти з собою, щоб показати по прильоту. «А в найближчі місяці українців чекає ще одне візове спрощення», – пообіцяв пан посол, не уточнивши, якого роду спрощення нас чекає, але порадивши стежити за сайтом посольства.
 
Одночасно Індія хотіла б від українського уряду зустрічних кроків. «Близько 30% населення Індії – такі ж багаті люди, як американці чи європейці. Це 375 мільйонів потенційних туристів. І якщо навіть сконцентруватися на одній сотій частці від цієї кількості, то ми отримаємо 3,75 мільйона чоловік, які могли б приїжджати в Україну як туристи », – пояснив пан посол, уточнивши, що індійські туристи дуже охоче витрачають гроші за кордоном. І якщо припустити, що кожен з них витратить в середньому 1 тис доларів за час візиту в нашу країну, то це могло б принести економіці України 3,75 мільйона доларів (тільки в результаті обслуговування індійських гостей).
 
Однак в даний момент в Україні немає жодного індійського туриста. Всі, хто приїздить сюди – або студенти, або члени їх сімей, так як головна складність – в отриманні української візи. «Індія ще півтора роки тому ввела для громадян України візи по прибуттю. І ми чекаємо відповідних заходів », – пояснив пан Манодж Кумар Бхарти. За його словами, індійська віза для українця коштує зараз 60 доларів і процедура отримання дуже проста, зате ціна української візи для громадянина Індії – 80 доларів, але з урахуванням обов’язкової страховки та інших додаткових витрат обходиться насправді в 300 доларів. І отримати її складно.
 
Якби українці спростили візовий режим для громадян Індії, вони побачили б справжній бум в туризмі, впевнений пан посол. Він також нагадав, що до кризи 2014 року, між Індією і Україною було пряме авіасполучення, яке успішно функціонувало протягом двох років, проте політична криза в нашій країні стала причиною його скасування. Тепер туристи летять з України в Індію через Емірати. Втім, є надія, що прямі рейси будуть відновлені. «Кілька місяців тому я розмовляв з представником МАУ, і він сказав: ми чекаємо зручного моменту, щоб відновити польоти. Я також говорив з представником Air India про те, що наші літаки летять з Індії в Європу: чому б їм не зробити третю зупинку в Києві? Зараз вони оцінюють комерційну сторону цього питання. У той же час Air India – це державна компанія. А є ще безліч приватних перевізників. Тому я запропонував главі МАУ сконтактуватися з комерційними авіакомпаніями Індії для обговорення можливих спільних програм », – резюмував Манодж Кумар Бхарти. 

Джерело

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2
офіс №2 – вул. Медова 12, оф.34

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×