Безпілотне таксі в Сінгапурі – реальність теперішнього часу

Компанія nuTonomy все-таки знайшла спосіб виділитися в ряду конкурентів, так як днями запущене безпілотне таксі не може залишитися непоміченим …

Правда, шість електромобілів, створених на основі моделей Renault ZOE і Mitsubishi I MiEV, поки що пересуваються тільки в північній частині міста (на площі, що не перевищує 6,5 кв. Км), а їх зупинки не можуть бути довільними. Але це лише перші кроки в історії автомобілебудування.

Встановлене на транспортному засобі програмне забезпечення, камери і прилади, що дозволяють (за допомогою лазера) контролювати віддаленість зустрічних об’єктів, є надійною гарантією безпеки пасажирів, водія та інженера, без якого поки не обійтися.

Судячи з кількості бажаючих покататися на подібному авто, можна зробити висновок, що гряде триразове скорочення парку звичайних таксі. А якщо все піде за планом і вдасться звільнити дороги від великої кількості машин, то у людства з’явиться маса нових можливостей. Як приклад варто згадати звуження дорожніх покриттів і зведення до мінімуму площ для парковок. Такий стан справ благотворно позначиться на взаємодії городян і міста.

Окрилена успіхом, компанія має найсерйозніші наміри по створенню до 2018 року повноцінного парку авто, керованих автопілотом. Запуск сервісу даного характеру в США, країнах Європи та Азії вже обговорюється. Переговори про його тестуванні ведуться на найвищому рівні.

Над схожим проектом працює і компанія Uber, розгорнута в Піттсбурзі (США), але старт nuTonomy випередив усіх, хоч і на кілька тижнів. Ця компанія, народжена в 2013 році зусиллями Іагнеммом і Карлом Еміліо Фраццолі, до моменту Цього провідними дослідницьку роботу в стінах УНІВЕРСИТЕТУ Массачусетса, швидко набирає вагу і стає впізнаваною в світі. Уже сьогодні штат співробітників розширився від двох осіб до 50, а офіси працюють не тільки в Массачусетсі, але ще і в Сінгапурі.

 

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×