Coral Travel – “Туроператор 2016 року”!

Церемонія нагородження переможців – найважливіша подія в рамках Фестивалю-конкурсу «Вибір року». Вручення медалі – свідчення того, що компанія досягла успіху і завоювала визнання споживача. Це свято лідерів нашої країни, торжество заслужених нагород і високих результатів.

Завдання Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» або «№1 Choice of the Year» в Україні – визначення кращих товарів і послуг в різних товарних категоріях і подальша їх популяризація на українському ринку. Щорічно вибір кращих здійснюється за методикою, розробленою компанією Festivals International (США) і являє собою комплексну оцінку позицій товару на ринку, загальний бал складається з суми результатів досліджень уподобань населення, оцінки експертної ради, оцінки представників провідних рекламних та креативних агентств, думки Високого журі та оргкомітету фестивалю.

10 грудня 2016 року в готелі InterСontinental Kyiv відбулася XVI церемонія нагородження переможців.

Туроператор Coral Travel Україна вже не перший рік стає лауреатом цієї престижної премії в номінації «Туроператор року». В цьому році заслуги компанії в розвитку туристичного бізнесу України ще раз отримали заслужену оцінку.

Coral Travel Україна є частиною міжнародного туристичного холдингу OTI, торгова марка Coral Travel відома також в Польщі, Туреччини, Грузії та Білорусі. Компанія Coral Travel Україна розпочала діяльність в 2008 році і зараз є одним з лідерів туристичного бізнесу країни. Працює з 4900 готелями в 28 країнах, пропонуючи клієнтам 47 різних напрямків. У всіх «основних» країнах, куди здійснює продаж турів Coral Travel, а це Туреччина, Іспанія, Греція, ОАЕ, Єгипет і Таїланд, приймаючою стороною, що надає послуги туристам, є компанія Odeon Tours, що входить в міжнародний холдинг OTI. Coral Travel Україна включає в себе туроператорську компанію з офісами в 5 містах України та 2 франчайзингові мережі – «Мережа турагентств Coral Travel» і «Мережа турагентств Coral Elite Service».

Coral Travel Україна перша на ринку розробла  і представла концепцію сімейного відпочинку «Sun Family Club», яка успішно працює вже в декількох країнах світу, а також унікальну концепцію ВІП відпочинку Coral Elite Service.

У 2015 році компанія обслужила 117 553 туристів. У 2016 році, за попередньою оцінкою результатів сезону, компанія змогла збільшити продажі за своїм основним призначенням – Туреччини на 150%, по інших напрямках, пропонованим оператором, обсяги продажів залишаються не нижче рівня 2015 року. Всього до кінця року Coral Travel ставить своїм завданням відправити на відпочинок 170.000 чоловік.

Результат цих досягнень – високе звання «Туроператор року», яке завоювала компанія, ставши переможцем серед великої кількості підприємств турбізнесу, які претендували на перемогу.

Інформація про OTI Holding

OTI Holding, який в 2016 році святкує 24-х-річчя з дня створення, завоював статус лідера у всіх напрямках туріндустрії: від наземного обслуговування до туроператорської діяльності, від готельного менеджменту до авіації, від мережі агентств з продажу до сфери безпеки.

Налічує в своєму складі 20 філій і 5657 професійних співробітника, надає туристичні послуги майже по 47 напрямам в 28 країнах на 5 континентах. Має власні компанії в Україні, Польщі, Туреччини, Грузії та Білорусі, де надає туроператорські послуги під власним брендом Coral Travel; в Туреччині, Єгипті, Таїланді, Іспанії, Греції та ОАЕ – як приймаюча сторона під брендом Odeon Tours. У Туреччині та Єгипті є власником 8 чотирьох- і п’ятизіркових готелів. Обслуговує клієнтів відповідно до якістю і надійністю OTI в усіх напрямках діяльності і всіх країнах.

Починаючи з 1992 року і до сьогоднішнього дня, OTI Холдинг, посідаючи третє місце за оборотом коштів, серед 25-и найбільших турецьких компаній, вносить свої інвестиції в туризм з інноваційним баченням і розумінням якості.

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×