Аланія

Аланія (Alanya) – курортне місто на узбережжі Середземного моря на півдні Туреччини. Розташований в 120 км від Анталії. Аланія по праву називається одним з найкрасивіших міст Туреччини. Вона лежить на околиці гористого мису, який виступає в Середземне моря і розташовується між двома довгими піщаними пляжами. Курортна зона Аланії включає в себе райони Інджекум, Конакли, Карабурун і Махмутлар. Купальний сезон на пляжах Аланії триває з кінця квітня до середини листопада.


Аланія – це безліч сучасних готелів, численних ресторанчиків з традиційною місцевою і європейською кухнею, кафе і барів. Особливою популярністю користуються кафе, розташовані на набережній. Відпочинок в цих місцях особливо підходить для молодіжних груп і сімей з дітьми, оскільки ціни на відпочинок в Аланьї цілком прийнятні. Але і інші категорії туристів знайдуть чудові можливості для цікавого і захоплюючого відпочинку.

Це стародавнє місто, з багатовіковою історією, ще він добре відомий і любимо російськими туристами. В околицях Аланії розташовується безліч готелів, різних категорій зірковості.

Прибережна смуга Аланії дуже відкрита, тут мало зелені. Курортна зона включає в себе райони Інджекум, Конакли, Карабурун і Махмутлар, в цілому вона розрахована на туристів, які обирають економічні варіанти. Тому тут багато молоді. Території біля готелів невеликі. Більшість готелів закривається на зиму.

Купальний сезон триває з кінця квітня до середини листопада. Подковообразное узбережжі курорту розсічене видатними в море скельними мисами на затишні бухти, чиї пологі пляжі особливо гарні для відпочинку з дітьми. Пляжі досить вузькі, з жовтуватим піском.

 

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×