Шахрайство в Бангкоку

У Бангкоку ближче до великих храмів (Ват Арун, Ват По, Ват Пра Кео) на невеликих вулицях пасуться тайці незрозумілої зовнішності. Як правило, в одязі темного кольору. Бачачи європейське обличчя (а значить туриста з грошима), вони цікавляться, з якої ви країни і куди прямуєте.

Намагаються тут же щось розповісти про Україну, щоб співрозмовника позитивно налаштувати до себе. У нашому випадку чоловік чомусь асоціював україну з чудовим українським футболом. Після того, як ви називаєте конкретний храм, вони кажуть, що далі пройти не вийде. так як далі стоять поліцейські і у вас будуть проблеми. Причин називають три:

1. Ви в шортах, а в храми в шортах не пускають

2. Храм закритий (або переправа закрита).

3. Прямо пройти не можна, далі не пропустять поліцейські.

В якості альтернативи пропонують поїхати в об’їзд на їх тук-туку, щоб потім подивитися на місто з води. Мовляв тільки так зможете все побачити і не витратите зайвого часу.

Все це брехня. Чоловіків в шортах в храми пускають. Можуть причепитися тільки якщо шорти від трусів не відрізниш.

За тук-тук НЕ задеруть великий цінник (при нас німці сідали за 60 бат), а на воді (річці Чаопрае), ймовірно, працюють їхні друзі, які платять відкат за приведеного туриста. Можна припустити, що по шляху до води тук-Тукер буде завозити в магазини, щоб ви там обов’язково щось купили.
За тук-тукам, до речі, окрема розмова. Вони дуже сильно завищують ціну перед білими. Для прикладу, нам треба було проїхати від вокзалу Хуа Лампонг до монумента демократії. Відстань – близько 3 км. Тук-тукери ставлять ціну в 250-300 бат. Альтернатива – пішки, на таксі по лічильнику (такий маршрут вийде десь 70 бат без корків), на автобусі (7-25 бат з людини в залежності від автобуса). Торгуватися з тук-Тукер можна, але найчастіше до адекватної суми все одно ціну не скинете.

Що робити?

Не звертати уваги на шахраїв. Усміхніться у відповідь і йдіть далі. На законних підставах на вулиці вас може зупинити тільки людина в формі. При цьому самі поліцейські і військові дуже розташовані до туристів і охоче їм допомагають орієнтуватися на місці. Дотримуватися елементарних норм пристойності цілком достатньо, щоб не мати проблем в Бангкоку.

ДАВАЙ ДРУЖИТИ!

 

Підписуйтесь на наші сторінки – буде весело і цікаво!
У нас не сама звичайна тревел-спільнота, але ми впевнені вона вам сподобається!

НАША АДРЕСА

м. Тернопіль
офіс №1 – вул. Брюкнера 3/2

тел.:+38(067)2727662
+38(095)2727662
факс: (0352) 220055

email: contact@www.edemtour.com.ua


Пн.-Пт.:  09:00 – 19:00   Сб.:  11.00-17:00   Нд.: Вихідний

Зворотній дзвінок
Заповніть форму нижче і наш менеджер зателефонує вам незабаром!

Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

×
Заявка на підбір туру

Ви можете заповнити форму або зателефонувати
на телефон гарячої лінії (067) 27 27 662 та залишити заявкуХарчування:
Без харчуванняСніданки та обідиПовний пансіонВсе включено

Готель:
від 1* зіркивід 2* зіроквід 3* зіроквід 4* зіроквід 5* зірокРай =)


Даю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

×
Народний Бренд 2016

×
Безкоштовна консультаціяДаю згоду на обробку моїх персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних"

 

 
×